Jak wystroić zwierza? Może nowa adresówka?

Wystroić zwierza można na wiele sposobów. Można na przykład założyć mu piękną smycz i obrożę, wyczesać, wykąpać czyniąc z niego czempiona lub też dobrać adresówkę i to nie byle jaką. Zapraszam na recenzję wyjątkowych identyfikatorów Wystrój zwierza!

Adresówka, identyfikator, ID, adresatka

Choć nazw ma wiele, jest niesłychanie ważna w codziennym wyposażeniu spacerowym. Nawet najgrzeczniejszy i najspokojniejszy pies świata może dać w długą, jeżeli nałoży się kilka czynników. Jednym ze sposobów zwiększenia bezpieczeństwa naszych pupili jest doczepiona adresówka do szelek lub obroży. Ważne, żeby była trwała, czytelna i łatwa w obsłudze. A jeżeli przy okazji jest jeszcze ładna, jest ozdobą cieszącą oczy.

Czy adresówka musi być nudna?

Wydaje się, że rynek zoologiczny jest nasycony do granic możliwości. Że już nic nie zaskoczy. Jest jednak kilka nisz, w których jeszcze nie powiedziano ostatniego słowa. Jedną z nich są adresówki. Znudziły mi się klasyczne metalowe medaliki. Kółeczka, serduszka i kostki z grawerem – chociaż swoją funkcje spełniają bez zastrzeżeń, nie robią efektu wow. Wystrój zwierza łamie nudną rutynę.

Wzory – wow!

Identyfikatory od Wystrój zwierza, są zupełnie inne. Dalej w pełni funkcjonalne, ale oryginalne i ładne. Wybór wzorów i kolorów jest olbrzymi. Od neonowych pleksi z grawerem po drewniane zawieszki. Przyozdobione pięknymi aplikacjami. Od klasycznych łapek przez nowoczesne geometryczne wzory po designerski folklor. Dla każdego coś się znajdzie. Oprócz tego, że doskonale trzymają się przy obróżce, napisy są wyraźne, to nie brzęczą podczas spacerowania! Dodatkowym plusem jest możliwość zapięcia na trwały karabińczyk. Istnieje możliwość pełnej personalizacji zawieszek. Cena jednego kompletu waha się w granicach 40-55zł.

Spacer w ciszy…

Taaak postukiwanie klasycznych metalowych medalików podczas spacerowania niektórych doprowadza do szału. Również należę do osób, które ten dźwięk lekko irytuje. Po lesie przecież lepiej poruszać się bezgłośnie, bo wtedy jest większa szansa na zobaczenie czegoś ciekawego. Dzięki Wystrój zwierza wreszcie spacerujemy w ciszy.

Czy drewno da radę?

Drewno może się wydawać materiałem średnio trwałym, ale spokojnie. U nas zdało egzamin. Było wystawione na jesienną pogodę nie raz i nie dwa. Ulewne deszcze nie zrobiły na nim najmniejszego wrażenia. Materiał jest zabezpieczony więc przetrwa długo, choć zaleca się odświeżenie impregnacji raz na jakiś czas.

Jeżeli Twój pies żyje by taplać się w błocie i wodzie lepiej może sprawdzić się wersja z tworzywa sztucznego. Równie estetyczna i ładna, ale przetrwa w dobrym stanie zdecydowanie dłużej.

Wystrój zwierza to idealny dodatek do psich akcesoriów. Ładny i designerski a do tego doskonale spełnia swoją najważniejszą rolę.

Za adresówki przekazane do recenzji dziękujemy Wystrój zwierza. Możecie oddać na nie swój głos na Top For Dog 2020.

avatar
Autor Gosia Czekała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *