Sztuka użytkowa, czyli Podszerstek pod lupą

To już jedna z ostatnich recenzji w ramach tegorocznego Top For Dog, jednak jest ona najbardziej wyjątkowa ze wszystkich. W końcu niecodziennie ktoś maluje portret Twojego czworonoga i to na… kurtce jeansowej! Zapraszam na recenzję idealnego prezentu dla każdego psiarza – personalizowanej kurtki wykonanej przez Podszerstek!

kurtka personalizowana podszerstek

Wyjątkowa kurtka

Nie ma co ukrywać – każdy psi opiekun twierdzi, że to jego zwierzak jest najpiękniejszy, najmądrzejszy i najlepszy w każdym calu. I chociaż sklepy oferują multum różnych outfitów z psimi motywami, to nasze serca kradną rzeczy, którem możemy spersonalizować. A gdy ktoś oferuje namalowanie najprawdziwszego portretu zwierzaka i to w dodatku na kurtce, rozbija bank!

Podszerstek w terenie

Dzieło od Podszerstek

Każda kurtka i inne dzieła (a propozycji jest całkiem sporo) to indywidualny projekt jedyny w swoim rodzaju. Kolory, dodatki, dodatkowe napisy – te wszystkie detale ustala się na początku. W moim przypadku poprosiłam tylko o napis na plecach „Sky is the limit” oraz wersję kolorystyczną bliską mojemu sercu. Resztę powierzyłam w ręce Justyny, a efekt przeszedł moje najszczersze oczekiwania. Szaman na kurtce jest odwzorowany idealnie i zachwyca wszystkich! Tutaj nie ma co więcej pisać, zobacz sam jak się prezentuje.

Dzieła, tworzone przez Podszerstek są w pełni funkcjonalne. Farba na ubraniach jest odporna na pranie – choć lepiej prać je ręcznie i delikatnie.

Podszerstek to nie tylko personalizowane kurtki. To obrazy i grafiki tradycyjne lub na T-shirtach, kubkach, kalendarzach i czym tylko zamarzysz. Zamawiając kurtkę lub inny przedmiot, można wysłać swoją rzecz do malowania lub poprosić o doliczenie kosztów nowego produktu do rachunku.

Idealny prezent dla psiarza

W mojej opinii Podszerstek to genialny pomysł na prezent dla siebie lub osoby zakochanej w psach! Gwarantuję, że psiarza nic nie ucieszy bardziej, niż portret jego czworonoga. A gdy portret ten jest na kurtce – wtedy już mamy pełnię szczęścia.

Za kurtkę przekazaną do recenzji dziękuję Justynie tworzącej Podszerstek (IG i FB). Na personalizowane kurtki można oddawać głos w tegorocznej edycji Top For Dog.

avatar
Autor Gosia Czekała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *